محل تبلیغات شما

بنده این مطلب را چند سال پیش در سال 95 نوشته بودم و در آن زمان هم با همین سرویس وبلاگ فعالیت میکدم هر چند همیشه میخواستم برای خودم وقت بگذارم و با ودرپرس سایتی در این زمینه طراحی کنم و به فروش شماره مجازی بپردازم اما هیچوقت این کار را تا کنون نکردم شاید بعدها به این امر مبادرت نمایم اما این وبلاگ برای بنده نوستالوژی هست و همچنان بنده شماره مجازی میفروشم در آن زمان که برای اسپمر ها شماره مجازی تولید میکردم سود خوبی داشت شاید در آن زمان که سن کمتری هم داشتم سود مناسبی بدست آوردم که برایم قانع کننده بود و ممکن است امروز حتی اگر آن میزان درآمد کسب کنم برایم چندان قابل توجه نباشد اما در آن زمان مناسب بود.

به هر حال همچنان بنده برای خرید شماره مجازی در خدمت شما هستم و میتوانم شما را ساپورت کنم که این کار دیگر در تعداد انبوهی که مانند گذشته وجود داشت انجام نمیشود و در تعدادی محدود برای کاربران استفاده میشود.

از اینجا به بعد مطلب مربوط به چند سال قبل است که توصیه میکنم بخوانید و ببینید که چه رقم خورده است.

برای خرید شماره مجازی تلگرام با قیمت مناسب در تعداد تک و انبوه در خدمت شما هستم و همواره هر زمان که خواستید به بنده در تلگرام یا واتس اپ میتوانید پیام بدهید تا در خدمتتان باشم

به اطلاع میرسانم تلگرام دیروز در تاریخ 11 مهر سرورهایش مسدود شد و این مسدودسازی هم برای خودش دلیلی داشت که به تشریح آن میپردازیم:

در پی ایمیل هایی که کاربران به تلگرام مبنی بر مزاحمت پیام های تبلیغاتی تلگرام زده بودند این شرکت تصمیم بر گذاشتن قابلیت ریپورت اسپم را ابتدا در تلگرام دسکتاپ و سپس در نرم افزارهای تلگرام موبایل قرار داد از این رو برخی کاربران شروع به اسپم کردن پیامک های تبلیغاتی نمودند.

طی بررسی هایی که تلگرام انجام داد به این نتیجه رسید که اکثر شماره های مجازی که گزارش داده میشوند +86 با پیش شماره کشور چین هستند که همانطور که همه شرکت های فعال در این امر در جریان هستند از سایت چینی خریداری میشد.

خرید شماره مجازی تلگرام

خرید شماره مجازی تلگرام

چرا نباید از شماره های نرم افزاری استفاده کنیم و باید بخریم

فروش شماره مجازی برای تلگرام

شماره ,مجازی ,تلگرام ,زمان ,های ,بنده ,شماره مجازی ,در آن ,آن زمان ,خرید شماره ,زمان که ,خرید شماره مجازی ,شماره مجازی تلگرام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دزفول - آرامگاه یعقوب لیث صفاری insigneogran وبلاگ ورزشی کنگره 60 کلبه ی حکایت ها gastobesy bepoteethdo تهران شناسی ریاضی آسان است Paul's memory طراحی سایت حرفه ای