محل تبلیغات شما
این مطلب را در ابتدا در سال 94 یادداشت کردم و در آن قصد داشتم تغییراتی که به طور روزانه در زمینه شماره مجازی اتفاق می افتاد را تشریح کنم که به دلیل وجود اسپمر های مختلف تلگرام روزانه مشکلاتی را در این زمینه داشت و هر روز با آپدیت های متوالی کار خود را تکمیل میکرد.

در نهایت تلگرام با قرار دادن گزینه های ریپورت اسپم و نیز اقداماتی در زمنیه تشخیص آیپی های شماه های مجازی و اسپمر ها توانست جلوی افزایش روز افزون ایشان را بگیرد.

هم اکنون دیگر شماره مجازی مانند سابق برای تبلیغات پربازده اما آزاردهنده مورد استفاده قرار نمیگیرد و استفاده از این شماره ها بیشتر جنبه شخصی پیدا کرده است.
بنده به عنوان سازنده و فروشنده شماره مجازی تلگرام و واتس اپ و دیگر شبکه های اجتماعی در صورت نیاز در خدمت شما خواهم بود

ساخت شماره مجازی تلگرام چگونه است؟

متاسفانه با توجه به محدودیت هایی که تلگرام قرار داده پس از از کار افتادن text+  pinger   talk2  و . دیگر ساخت شماره مجازی تلگرام به صورت رایگان امکان پذیر نمی باشد و همچنین از تاریخ 11 مهر ارسال با خطوط چین +86 بالای یک پیام در روز را هم مسدود ساخته اند از این رو بنده قادر به خرید نوعی شماره به صورت آماده (فعال شده) با کد کشور آمریکا هستم که میتوانید در روز روزی 25 پیام ارسال کنید.

شما میتوانید برای خرید شماره مجازی تلگرام به هر میزان که خواستید اقدام کنید. هر شماره فعال شده با توجه به نوع سفارش از 800 تومان به بالا.
در انواع فرمت های TPA و TDATA بنا به نیاز شما برای انواع نرم افزار های تله پاپ آپ و ایرانی.
(گول قیمتهای پایینتر رو نخورید، شماره مجازی چینی به کل کارایی خود را از دست داده است)

برای سفارش در تلگرام با شماره زیر تماس بگیرید
0912098

آیدی تلگرام : @fathimaram

ساخت و تولید شماره مجازی

خرید شماره مجازی تلگرام

چرا نباید از شماره های نرم افزاری استفاده کنیم و باید بخریم

فروش شماره مجازی برای تلگرام

شماره ,مجازی ,تلگرام ,های ,روز ,ساخت ,شماره مجازی ,مجازی تلگرام ,شده با ,تلگرام با ,فعال شده ,شماره مجازی تلگرام ,شماره مجازی تلگرام به ,ساخت شماره مجازی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Allen's memory smokolelov خاطرات محمدبهروزی ادریس مووی عارف موزیک tiopilipo Mimizreza filamezi Christine's memory ciacrochesar