محل تبلیغات شما
شماره مجازی روسیه یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین شماره های مجازی است که از ابتدا برای اسپم و بعد از آن برای ممبر و رای و . تا کنون که برای مصارف شخصی و شماره مجازی که جهت استفاده به عنوان اکانت شخصی و نیز برای ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد. اگر میخواهید اکانت روسیه خریداری کنید بنده فروشنده هستم و برای خرید شماره مجازی روسیه در خدمت شما عزیزان میباشم.

شماره مجازی امنیت آن صد در صد تضمین شده نیست و کسی نیست که بگوید امنیت سیمکارت ها بالاتر از شماره های مجازی است اما باید در نظر داشته باشید که اگر فرضا شما بخواهید شماره مجازی را برای تلگرام استفاده کنید اگر از پسورد دوم استفاده کنید این کار به امنیت اکانتتان کمک شایانی خواهد کرد و امنیت اکانتتان را تا حدودی به همان اندازه امینت اکانت سیمکارتتان خواهد کرد.

به هر حال همه میدانیم که دیگر شماره مجازی با نرم افزار نمیشود و ساخت و اگر میشود ساخت بنده از آن بی اطلاعم لطفا مرا هم راهنمایی فرمایید چرا که خودم این شماره ها را از روسیه خریداری میکنم و با وجود سخت تر شدن انتقال پول همچنان به زحمت این کار را انجام میدهم و باز هم نیاز مشتریان خود به شماره مجازی را تامین میکنم.

اگر هم بشود با نرم افزار شماره ساخت این نرم افزار شماره را سریع بعد از خروج شما و بعد از پی بردن به این که شما کاربر ایران هستید و یا کاربر مطمئنی نمیباشید از شما میگرفت و به اکانت دیگری واگذار میکرد و ایشان برای وریفای و رجیستری تلگرام و دیگر شبکه های مجازی آن شماره اقدام میکردند و امنیت به خطر می افتاد و یا ریست میکردند اکانت را حتی اگر رمز دوم هم میگذاشتید باز هم امنیتش در حدی نبود که شماره خریداری شده را استفاده کنید.

شماره مجازی روسیه را در هیچ نرم افزاری نمیتوان ساخت ( تاجایی که بنده به عنوان نگارنده این مطلب تا کنون خبر دارم) اما برای خرید آن یا باید بروید و از سایت های معتبر با پرداخت دلاری خرید کنید یا میتوانید برای وریفای اکانتتان در تلگرام یا واتساپ و یا اینستاگرام و هر شبکه اجتماعی دیگری به بنده پیام بدهید تا در خدمتتان باشم.
لطفا به این شماره در تلگرام پیام بدهید 0912098

خرید شماره مجازی روسیه

خرید شماره مجازی تلگرام

چرا نباید از شماره های نرم افزاری استفاده کنیم و باید بخریم

فروش شماره مجازی برای تلگرام

شماره ,مجازی ,روسیه ,استفاده ,هم ,اکانت ,شماره مجازی ,مجازی روسیه ,استفاده کنید ,بعد از ,نرم افزار ,شماره مجازی روسیه ,خرید شماره مجازی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب مسافر مجید شیروی وبگاه اطلاع رسانی گروه ابهر شناسی نور ایران kerssynchpartemp قفل الکترونیکی کارن ایناز چت|بیتا چت|وبلاگ|وب سایت بولوکات دو حرفه ای leomeaboggting فروشگاه دانشجویی ...::مهــــدویت::...