محل تبلیغات شما
همانطوری که شما عزیزان اطلاع پیدا کردید دیگه شماره مجازی امریکا پیام ارسال نمیکنه یعنی شماره های مجازی قدیمی که قبلا با تلگرام فعال شدند ارسال میکنند ولی شماره مجازی هایی که جدیدا فعال میشند با اینکه حتی یک ارسال هم باهاش انجام نداده باشیم اما حتی یک پیام هم ارسال نمیکنند.

بنابراین شماره های مجازی تلگرام آمریکا رو تلگرام شناسایی میکنه و نمیذاره ارسال انجام بدند.

ما یه راه پیدا کردیم و شماره اندونزی +62 رو به هر تعداد که نیاز داشته باشید خدمتتون ارسال میکنیم. (با اسمارت کال نیست)

قیمت برای خرید انبوه این شماره ها تومان هستش و برای خرید و مذاکره در تلگرام هم میتونید به شماره  0912098  پیام بدید.
آیدی تلگرام : @fathimaram

شماره مجازی اندونزی

از اینجا به بعد مطلب را بازنویسی میکنم تا بدانید در آن زمان شماره مجازی چگونه تولید میشد! بنده یک میلیون تومان در سال 94 داده بودم تا این روش را خریداری کنم و آن چیزی نبود جز روت نرم افزار!

وقتی شما یک بار رجیستری انجام میدادید و داخل نرم افزار میرفتید نرم افزار اسمارت کال به شما یک شماره اندونزی میداد و با آن یک شماره رجیستری انجام میدادیم و دیگر نیازی نبود که با یک سیمکارت دیگر رجیستری کنیم تا به شما شماره مجازی جدید بدهد بلکه با یک روش ساده وارد روت نرم افزار میشدیم و شماره را در آنجا تغییر میدادیم

باید رنج شماره را درست تغییر میدادیم البته که قلق خاص خودش را داشت که در این مورد هم چون در آن زمان پول خوبی میشد کسب کرد پس ما هم در این زمینه فعالیت خوبی داشتیم و سعی بر این داشتیم که سریعتر یاد بگیریم که این امر کار را پیش میبرد.

هم اینک دیگر برای ارسال انبوه پیام اسپم شماره مجازی با تیراژ بالا فروخته نمیشود ولی برای نیاز شما عزیزان برای مصارف شخصی و یا ارسال های پیام کمتر میتوانیم شما را راهنمایی و کمک کنیم.

خرید شماره مجازی تلگرام

چرا نباید از شماره های نرم افزاری استفاده کنیم و باید بخریم

فروش شماره مجازی برای تلگرام

شماره ,مجازی ,یک ,هم ,تلگرام ,افزار ,شماره مجازی ,نرم افزار ,شماره اندونزی ,یک شماره ,به شما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایان نامه|پروژه|مقاله|پیشنهاد پروژه دانشجویی|ورد Word formetualan بسوی ظهور فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... Edith's site endoorgoze Silver Stars jaycloselvlud کشکول فرق قرآن جیبی